0533 598 4000

info@trninsaat.net

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Hakkımızda

Biz Kimiz

Hoşgeldiniz Trn İnşaat Bünyesine

Mottomuz "Kalite kesinlikle tesadüf değildir."

2013 yılında Bursa’da kuruldu. Kuruluşundan bugüne inşaat sektüründe olan firmamız geniş faaliyet alanları içinde müşterilerinin çözümüne odaklı proje işleri, inşaat işleriyle kalıcı ve eksiksiz çözümlerini ilk günkü azminde hizmetlerine devam etmektedir.

Awesome Image

Büyük İNŞAAT Hizmetleri Sunuyoruz
Sürdürülebilir İlerleme İle

Lütfen çözüm fikirleri için bizimle iletişime geçin.

İletişim
Awesome Image

Mühendislik Hizmetleri

Trn İnşaat, teknolojik gelişmeler çercevesinde kaliteli mühendislik hizmeti vermeyi her zaman kendine hedef seçmiştir.

Awesome Image

Mimari Yapılar

Mimarlığın öznesi insandır ve yaptığımız hizmetler bu özneyi baz almaktadır. Ergonomik mimari yapıları sizlere sunuyoruz.

Awesome Image

Betonarme Yapılar

Bu kadar çok sayıda proje üretilen bir dönemde herhangi betonarme kullanılan yapı projesinde birlikte çalışacağınız firmayı doğru seçmek hayati önem taşır.

Awesome Image

Çelik Yapılar

Ağır ve hafif çelik malzeme kullanılarak üretilen tüm çelik yapılar, uzun yıllar kullanım sağlayacak özelliklere sahip olur.

Awesome Image

Taahhüt

TRNİNŞAAT, deneyimli kadrosu ve nitelikli hizmet anlayışıyla inşaat-taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir.

Awesome Image

Proje

İstekleriniz çerçevesinde sizlere maliyeti ve kalitesi en uygun projeleri uygun teslimat tarihinde sunmayı hedefliyoruz.

Yeteneklerimiz

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Mottomuz kalite kesinlikle tesadüf değildir. Yeteneklerimiz bu felsefenin sizlere sunumudur.

Tecrübeliyiz

Tecrübenin çok önemli bir yol gösterici olduğunu biliyoruz. Zamanla elde edilen bu bilgi birikimimizi projelerimizle birleştirerek sizlere bu kaliteyi sunabileceğimize inanıyoruz.

Güvenilirlik

Projelerinizi güvenilir ellere teslim edip yüksek kalite standartlarından faydalanarak refah seviyenizi yükseltmek sizin için bir lüks değil, hak edilen bir ihtiyaçtır.

Zamanında Teslimat

Para önemlidir çünkü her birimiz en değerli anımızı yani zamanımızı nakite çevirmek istiyoruz. Hızlı teslimat ise bizim için daha çok "gelecek" demektir.